ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
87متر 6ساله فول امام رضا با پاسیو بزرگ
87متر 6ساله فول امام رضا با پاسیو بزرگ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1397
قیمت کل
9٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬471٬000 تومان
طبقه
1
◀️مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت به قیمت رسیده
◀️77متر آپارتمان سندی با 10 متر حیاط خلوت اختصاصی در اختیار که می شود به عنوان خواب سوم یا آشپزخانه کثیف استفاده شود
◀️️واقع در بهترین لوکیشن امام رضا نزدیک اشرفی و بی آرتی
◀️️واحد تخلیه آماده تحویل
◀️️مالک فروشنده واقعی
سند تک برگ
◀️️نما و مشاعات در حد نو ساز
بهترین پارکینگ و انباری
◀️️نقشه بدون پرتی دو خواب بزرگ با کمد دیواری بزرگ
◀️حمام بزرگ و جادار
◀️لوکیشن بی نظیر
◀️دسترسی عالی به بی آرتی و پونک و نیایش و اشرفی
کمسیون 1 درصد
همکاران محترم تماس نگیرند
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت