تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر دوخوابه ساقدوش.

87متر دوخوابه ساقدوش.

2 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1394
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬379٬000 تومان
طبقه
1
بهترین نورونقشه.
دسترسی عالی
ورودی از لابی
سرایداری مقیم
17واحدی.
مشاعات تمیز ومرتب
سالن و یک خواب نور طبیعی
کف لمینت
کابینت هایگلاس تمیز
6متر انباری سندی قفسه بندی شده.
سندشخصی تک برگ
امکان رهن واحد تا یک ونیم میلیارد.
مناسب سکونت و سرمایه گزاری.
کارشناس امور ملکی شما در منطقه
موسوی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هروی

""صداقت، تخصص و تجربه ی ما تضمین انتخاب خوب شماست""