ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
87متر فول سالن پرده خور /شمالی های فردوس شرق
87متر فول سالن پرده خور /شمالی های فردوس شرق
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1393
قیمت کل
9٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬896٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان قیمت سرمایه گذاری بازدید آزاد
به مبلغ یک میلیارد در رهن مستاجر میباشد
87متر
2خواب قابلیت
طبقه 4
امکانات
پارکینگ انباری آسانسور تراس
فایل کاملا شخصی املاک تماس نگیرد
مالک فروشنده واقعی
متری 10ملیون زیر قیمت فایل های مشابه
سالن بسیار بزرگ قابلیت هرنوع چیدمان
نما ترکیبی
10ساله
خوش نقشه بدون پرتی
سالن پرده خور قدی
فایل شخصی بازدید فقط با بنده
دسترسی به اتوبان های ستاری اشرفی آیت الله کاشانی
دسترسی به تمامی مراکز خرید رفاهی تفریحی
مشاورشما:میثم پیرگزی
دپارتمان بزرگ ماد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت