تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر نوسازی شده /40متر حیاط اختصاصی /

87متر نوسازی شده /40متر حیاط اختصاصی /

2 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬494٬000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
خریدار گرامی توجه کنید
       
       5پله به پایین نوسازی کامل

دارای نور گیری خوب       
       ساختمان چهار طبقه دو واحدی

       87متر دارای 32متر قدرالسهم

 دارای 40متر حیاط اختصاصی وکلا چمن کاری شده
    

خدابنده