تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر وام دار با وام 600میلیونی بدونه اوراق

87متر وام دار با وام 600میلیونی بدونه اوراق

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
5٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬977٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
واحد با وام 600میلیون تومانی ولیعصر شمالی
بدونه اوراق
باز پرداخت 10ساله
نو ساز کلید نخورده
کسر مبلغ سند
.
      〽️ واحد واقع در یکی از بهترین لوکیشن های ورآورد 〽️
                    « مشاور و امین شما : حسام شکرالهی »
                                              →« ✨⭐✨ »←                             
              ⭐مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت⭐
✅ساخته شده با بهترین متریال
✅بالکن رو به اتوبان
✅دارای کمد دیواری جا دار
✅دسترسی به مراکز رفاهی
✅نور گیر فوق العاده بهمراه نورپردازی عالی
✅واحد رو به نما و خوش نقشه
✅درب ضد سرقت و آیفون تصویری
✅ شیرآلات اهرمی
✅درب ریموتی برای پارکینگ اختصاصی
✅پنجره دوجداره
◽ برای مشاوره رایگان ، بازدید و فایل های مشابه تماس حاصل نمایید.
آدرس »» وردآورد ، خیابان ولیعصر ،رو به روی تره بار ،نبش بنفشه 2 ، املاک شکرالهی  ««
✨ برای سپردن فایل فروش خود در انواع مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی با همین شماره تماس حاصل نمایید ✨
        ✨  بهترین خرید را با تیم کارشناسی ما تجربی کنید✨