تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر/کمالی شرقی/سرمایه گذاری//غرق آفتاب

87متر/کمالی شرقی/سرمایه گذاری//غرق آفتاب

2 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1391
قیمت کل
9٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
4
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
قابل توجه مشتری های اعیان نشین منطقه یک واحد صفر تا صد بازسازی شده بدون پرتی نقشه با اِلمان های اروپایی بسیار خوش نقشه سالنی بسیاربزرگ و استاندار در حد 100متری سالنی غرق در آفتاب در تمامی ساعات روز
هردو اتاق خواب دارای کمد دیواری بزرگ جادار هردو اتاق خواب غرق در آفتاب فراوان است متریال استفاده شده در واحد تمام برند میباشد کابینت ها هایگلاس ترک درجه یک میباشد هود ریموت دار انگلیسی و گاز ایتالیایی دارد کف منزل لمینت ایتالیایی اصل کار شده است لوله کشی تمام منزل عوض شده و نو شده پنجره ها تعویض و تماماً دو جداره میباشد واحد بدون حتی یک سانت دیوار مشترک مدیریت بسیار بسیار قوی در ساختمان ساختمان تمام مجهز به دوربین مدار بسته

با سرایداری مقیم و 24ساعته در ساختمان کوچه بسیار دنج مشجر میباشد
منطقه و خیابانی اعیان نشین خرید کنید کمالی شرقی تاپ لوکیشن منطقه 5
واحد فوق العاده مناسب سرمایه گذاری میباشد و زیر قیمت و مناسب سرمایه گذار و مصرف بدون یک ریال هزینه بعد از خرید

متین گلزار:مشاور شما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شهر

پکیج کامل از رفاه و آسایش را از ما بخواهید