تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متر2خواب تک واحد با پارکینگ جنب مترو رودکی

87متر2خواب تک واحد با پارکینگ جنب مترو رودکی

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬747٬000 تومان
طبقه
2
هوالرزاق

مناسب سرمایه گذاری و سکونت
به قیمت رسیده مالک فروشنده

87متر2خواب
تک واحد
15ساله نما گرانیت
طبقه دوم

سالن پرده خور با نور ونقشه عالی
خوابهای استاندارد

دارای پارکینگ سندی بدون مزاحم و انباری سندی

قیمت پارکینگ جدا محاسبه میگردد

گذر پهن
دسترسی عالی نزدیک مترو رودکی

داودی