تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متری/ دو خواب نورگیر/ سندآماده/ رحمانیه

87متری/ دو خواب نورگیر/ سندآماده/ رحمانیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
3٬110٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬747٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️⚜️مسکن رویال vip الهیه⚜️⚜️⚜️

باسلام و احترام

♦️آپارتمان 87 متری
♦️خوش نقشه
♦️دو خواب نورگیر
♦️رو به نما
♦️سند ملکی اماده انتقال
♦️کم واحد هر طبقه دو واحد
♦️مشاعات تمیز و سنگ
♦️نما سنگ حجمی
♦️قابل رهن تا مبلغ 400 میلیون تومان
♦️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✅ارادتمند شما : حسینی