تائید
فروش مسکونیآپارتمان87متری صفر سند آماده 2 خواب نورگیر مستقیم

87متری صفر سند آماده 2 خواب نورگیر مستقیم

1 سال پیش در مشهد

متراژ
87
ساخت
1402
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬931٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
___________________بنام خدا

ریوندی هستم مسکن پرند محمدیه 5

واحد دو خوابه شیک فول امکانات
در یکی از بهترین محله های الهیه
__________________________________________

✅️کابینت چوب
✅️شیرآلات اهرمی
✅️سرویس فرنگی
✅️کاغذ دیواری و پتینه کاری
✅️پارکینگ اختصاصی / انباری / تراس
✅️دو خواب نورگیر مستقیم دارای کمد بزرگ

✅️سند آماده شش دانگ ملکی تک برگ

⭕️قابلیت رهن تا 450 میلیون

⭕️قابلیت دریافت وام تا 800 میلیون

___________ MASKAN ROYAL VIP__________

مشاور امین شما ریوندی