تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر / 2 خواب / فول امکانات

88 متر / 2 خواب / فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1392
قیمت کل
9٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
109٬659٬000 تومان
ایرانی و فرنگی
88 متر // 2 خواب // فول امکانات

☑️ آسانسور / پارکینگ / انباری / تراس

☑️ سالن پرده خور
☑️ نورگیر عالی
☑️ کم سن و کم واحد

☑️ توضیحات شنیدنی در تماس ☎️