تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر 2 خواب / فول / نما ترکیبی / فردوس

88 متر 2 خواب / فول / نما ترکیبی / فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1401
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬386٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
☑️درود☑️

✅ ✅ خرید خودرا به رخ بکشید ..

✅ 88 متر 2 خواب

✅ فول امکانات + تراس

✅ ✅ خطی روبه کوچه سالن پرده خور دونبش غرق نور و آفتاب

✅ 10 واحدی

✅ نما و مشاعات لوکس

✔️ تک بازدید
✔️ لوکیشن عالی
✔️ سند تک برگ
✔️ پلن ژورنالی بهترین حالت برای چیدمان

✔️ کارشناس فروش آرش ✔️

✔️دپارتمان بزرگ پایتخت✔️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین واملاک بزرگ ارکان