تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر ، فول نقشه و متریال، چهار باغ شرقی

88 متر ، فول نقشه و متریال، چهار باغ شرقی

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬568٬000 تومان
طبقه
2
با سلام

با دقت بخوانید ؛
«قیمت مقطوع»

استثنایی ترین واحد منطقه
«سازه مهندسی»

این قیمت مشابه ندارد

« سالن پرده خور »

88 متر 2 خوابه

مشاور شما « امیری »