تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متر ، نوساز کلید نخورده ، سند تک برگ

88 متر ، نوساز کلید نخورده ، سند تک برگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
88
ساخت
1403
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬795٬000 تومان
تعداد کل طبقات
6
88 متر فول امکانات و مشاعات
خوش نقشه و بدون پرتی
2 خواب پنجره خور بزرگ
نوساز کلید نخورده
سند تک برگ و آماده انتقال

نما و مشاعات بسیار شیک و تمیز
لابی ، سالن اجتماعات ، سالن ورزش
روف گاردن ، سرایداری 24 ساعته ، اتاق مدیریت
2 لاین آسانسور ، پارکینگ سندی ، انباری ، بالکن بزرگ

واقع در بهترین خیابان منطقه ( دسترسی عالی )
ساختمان برند با بهترین متریال

( قابل اخذ وام مسکن تا سقف 850 میلیون )
( 500 میلیون رهن کامل در صورت تمایل )
با کسر مبالغ فوق از قیمت کل با حداقل نقدینگی صاحب این واحد نوساز سنددار شوید .
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
کلید نزد دفتر ، برای بازدید هماهنگ کنید