تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متری/ دو خواب/ سند تک برگ/ فاز 4

88 متری/ دو خواب/ سند تک برگ/ فاز 4

1 سال پیش در پردیس

متراژ
88
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬909٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
پردیس فاز 4
~~~~~~~~~~~~~~
▪️88 متر 2 خواب
▪️طبقه دوم

▪️فول باسازی شده با بهترین متریال( تخلیه )
▪️قابل رهن به مبلغ 600 میلیون
▪️مبلغ رهن از قیمت کل کسر میگردد

▪️سالن پرده خور نورگیر عالی
▪️آشپز خانه فول با بهترین امکانات
▪️کمد دیواری جادار

▪️مشاعات تمیز و درخت کاری شده
▪️دسترسی به فروشگاه،مدرسه،ایستگاه اتوبوس،نانوایی.........

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
- جهت بازدید از واحد و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

- مشاور تخصصی شهر پردیس کیوان