تائید
فروش مسکونیآپارتمان88 متری فول ، موتلفه

88 متری فول ، موتلفه

2 سال پیش در قم

متراژ
88
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬318٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❇️ با سلام

✅️ واحد 88 متری
✅️ واقع در موتلفه 4
✅️ هر طبقه 3 واحدی
✅️ بدون دیوار مشترک
✅️ فول امکانات
✅️ خیلی تمیز
✅️تخلیه فوری
✅️قابلیت رهن تا 250 تومن

✳️ مشاور فروش : رسولی

✳️ واحد های مشابه موجود است

◀️ 94 متری ابوطالب مجتمع علمدار قیمت 1750
◀️ 90 متری محله 8 فول امکانات قیمت 2 تومن
◀️ 97 متری سند تک برگ مجتمع نسیم قیمت 2100
◀️ 105 متری سند تک برگ مجتمع نسیم قیمت 2270
◀️98 متری سند تک برگ مجتمع پیامبر اعظم قیمت 2100