تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متر/خوش نقشه/پارکینگ مسقف

88متر/خوش نقشه/پارکینگ مسقف

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
88
ساخت
1402
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬068٬000 تومان
طبقه
2
با سلام
✅فروش واحد مسکن مهر در پروژه ((فیرون سازه))✅
❇️واحد به صورت خام میباشد و با سلیقه مشتری تجهیز میشود
❇️از بهترین و خوش نام ترین پروژه های مهستان
❇️سازه عالی ضد زلزله
❇️شهرک در بلند ترین و خوش اب و هوا ترین منطقه شهر قرار دارد
❇️نورگیر و قابل چیدمان
❇️تراس بزرگ
❇️محوطه ارام و دلنشین
❇️گزینه مناسب برای سرمایه گزاری
❇️مدارک تکمیل و قابل استعلام
❌مستقیم و بدون واسطه از مالک خرید کنید
✔️برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
___________________________________________________
✔️فایل های مشابه و متناسب با سلیقه و بودجه شما عزیزان موجود میباشد✔️