ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
88متر دوخواب 11ساله واقعی لوکیشن
88متر دوخواب 11ساله واقعی لوکیشن
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1392
قیمت کل
8٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬159٬000 تومان
طبقه
4
اگر از دیدن واحدهای معمولی خسته شدید
همین الان وقتشه تماس بگیرید و بیاید بازدید
✅88متر دو خواب ✅11ساله واقعی ✅نورگیر جنوبی
✅سالن دلباز و جادار✅خوش چیدمان✅بدون پرتی
هردو خواب 12 متری با کمددیواریهای ریلی
دارای دو پارکینگ باکس + 7متر بالکن غیر سندی
(مشاعات در خور تحسین با اهالی ساختمان با فرهنگ)
❌مالک فروشنده واقعی….. ملک پسندیده❌
لوکیشن ممتاز و خوشنام منطقه با دسترسی فوق العاده
و
بینظیر به معابر اصلی و اتوبانی
مشاور شما : امیری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آقای امیری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک گروه مهندسین و مشاورین بزرگ آرکان
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت