تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متر دوخواب نوساز کلید نخورده پیچ شمیران

88متر دوخواب نوساز کلید نخورده پیچ شمیران

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1403
قیمت کل
7٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬204٬000 تومان
طبقه
2
قابل توجه خریداران سرمایه گذاران
88متر دو خواب
102متر سه خواب
مسکن بزرگ الماس سهروردی