تائید
فروش مسکونیآپارتمان88متر / فول امکانات / نقشه درست انتخاب آخر

88متر / فول امکانات / نقشه درست انتخاب آخر

1 سال پیش در رشت

متراژ
88
ساخت
1399
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا

اگر دنبال ملک به قیمت با لوکیشن مناسب میگردی تا انتهای آگهی همراه من باش

88 متر 2 خواب با نقشه بی نظیر
کلا 3 طبقه 6 واحد
پذیرایی مربع شکل و قابل چیدمان
آشپزخانه دلباز مناسب بانوان سخت پسند
2 خواب بزرگ به همراه کمد دیواری
آسانسور اتومات
مشاعات بسیار تمیز با همسایگان خوب
پارکینگ اختصاصی
دسترسی عالی به مرکز شهر
سنددار و قابلیت دریافت وام تا 680 میلیون زوجین و 480 میلیون تکی
قابلیت رهن از نظر کارشناسی 700 میلیون

جهت بازدید از ملک و مشاور رایگان تماس حاصل فرمایید

برای حفظ حریم شخصی مالک از گذاشتن عکس واحد معذوریم جهت دیدن عکس ها پیام ارسال فرمایید