تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه88مترتجاری/تهاترباملک/بهر اصلی پونک

88مترتجاری/تهاترباملک/بهر اصلی پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1391
اتاق
1
قیمت کل
48٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
545٬454٬000 تومان
سند اداری
دارد
سلام وقت بخیر

فروش فوری ⭐ فروش فوری⭐

88متر تجاری بهر پونک موقعیت عالی

ملکیت سندتک برگ

4متر بر مغازه تابلو خور میدان

فعال شلوغ و پر تردد

رهن مستاجر می باشد

قابل تهاتر با ملک و خودرو با شرایط پرداخت

توضیحات بیشتر درتماس

هر ساعت در شبانه روز پاسخگو هستم

مشاورین املاک گالریا

مهندس وفامهر