تائید
فروش مسکونیآپارتمان89 متر / دوخواب / سالن پرده خور / فردوس غرب

89 متر / دوخواب / سالن پرده خور / فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1388
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬011٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5

✅️ قابل توجه خریدارانی که تلفیقی
              از نور و نقشه را یکجا میخواهند ✅️

         89 متری دوخواب ، اکازیون واقعی

         لوکیشن قوی ، فرعی دنج و عریض

           نما و مشاعات در خور تحسین

             بهترین طبقه ، غرق در نور

سالن پرده خور ، رو به آفتاب

              نقشه فرا تر از تصور شما

0 تا 100 بازسازی شده

مالک فروشنده ی واقعی

   ⚡️آخرین بازدید خود را با ما تجربه کنید⚡️

⭐️ مشاورین املاک بزرگ اریکه ⭐️

     ☆ کارشناس تخصصی فعال در منطقه ☆

             》 رجبی 《