تائید
فروش مسکونیآپارتمان89 متری عروس دامادی محله 8

89 متری عروس دامادی محله 8

2 سال پیش در قم

متراژ
89
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬157٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✳️ به نام روزی دهنده بی منت

✳️ با سلام

⚜️ واحد 89 متری نو ساز
⚜️ دو خواب
⚜️ مالک دست اول
⚜️ خوش نقشه
⚜️ سالن پذیرایی دو تا 12 میخوره
⚜️ کابینت فول
⚜️ پرده سلطنتی
⚜️ کمد دیواری بزرگ تمام MDF
⚜️ هر اتاق دارای پنجره نور عالی
⚜️ واقع در محله 8 نو ساز ترین محله پردیسان
⚜️ دسترسی به مرجعیت و اتوبان امام علی عالی
⚜️ سند در دست اقدام
⚜️ لاویی زیبا و سنگ کاری شده
⚜️ محوطه زیبا با وسایل بازی بچه
⚜️ نگهبانی 24 ساعته
⚜️ خشنودی شما آروزی ما
⚜️ نازلترین واحد ها را از ما بخواهید

____________________________________

✴️ کارشناس فروش منطقه : آقای رسولی

✴️ آدرس دفتر : استقلال 2 جنب مسجد املاک مهربان

____________________________________

✳️ موارد مشابه موجود است

✅️ 100 متری کلید نخورده محله 8 قیمت 2350

✅️ 98 متری سند دار فول امکانات محله 8 قیمت 2530