تائید
فروش مسکونیآپارتمان89 و 105 متری برج رزلند ویو دریاچه کیلید نخورده

89 و 105 متری برج رزلند ویو دریاچه کیلید نخورده

2 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1402
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
14
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
20
89 متری و 105 متری 2 خواب 2 بالکن

طبقات بالا
ویو باملند و دریاچه از پذیرایی و تراس
ویو کوه و منطقه از اتاق خواب و بالکن

کیلید نخورده بدون پرتی
سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت

4 لاین لاین آسانسور برند میتسوبیشی

⭕کارشناس مستقر در پروژه
⭕پاسخگو از ساعت 8 الی 24

هشدار: قابل توجه خریداران واحد های رزلند خرید و نقل انتقالات خارج از دفتر شرکت اعم از دفاتر املاک،وکالت،صلح،اقرار ویا هرگونه خرید خارج از چارت شرکت فاقد وجاهت قانونی میباشد و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به اینگونه معاملات ندارد مواظب سرمایه خود و افراد سود جو باشید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دفتر فروش مرکزی

امنیت آسایش آرامش را با مابا یک خرید خوب تجربه کنید