تائید
فروش مسکونیآپارتمان89متر 2 ساله خ160 تهرانپارس

89متر 2 ساله خ160 تهرانپارس

2 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1401
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬224٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅فایل شخصی✅
5 طبقه 2 واحدی
طبقه اول / نور عالی
آسانسور/ پارکینگ/ انباری/ بالکن/ حیاط خلوت 9 متری
2 سال ساخت واقعی/ سازه ای شیک با مشاعات عالی
««به قیمت رسیده و خریدی فوق العاده»»
بدون دیوار مشترک
لوکیشن:دسترسی به مترو،مراکز خرید،مرکز تهرانپارس،کوچه 160
✅مشاورین املاک اول: مشاور شما مبین✅