تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر دو خواب فروشی

90 متر دو خواب فروشی

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬555٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
دسترسی عالی به خیابان دکتر شریعتی و متروی صدر
دسترسی عالی به اماکن رفاهی و تجاری خیابان دکتر شریعتی

دارای 60 متر قدرالسهم زمین
غرق نور

بسیار خوش نقشه
آماده سند

ویژه سرمایه گذاری
مدت قیمت درج شده محدود می باشد

تخفیف پای معامله
تک سرویس