تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر فول بازسازی سند تک برگ

90 متر فول بازسازی سند تک برگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1399
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬333٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان بزرگ اکازیون⚜️

♦️اندیشه در منطقه 23 تهران و منطقه 1 شهریار واقع شده است . شهری لاکچری با آب و هوای بسیار مناسب و دارایی بهترین امکانات رفاهی و گردشگری ♦️

  

⭕️با دریافت وام 640 میلیونی زوجین و وام انفرادی و اخذ رهن به راحتی صاحب خانه شوید .وام مسکن برعهده ای کارگذار بانکی ما و اخذ رهن بر عهده ای تیم دپارتمان اکازیون هست جهت راهنمایی های لازم درباره ای وام و غیره تماس حاصل فرمایید تا اطلاع لازم را با شما در میان بگذاریم ⭕️

✅کد 368

☑️90 متر
☑️2خواب
☑️طبقه 1 +آسانسور

⭕وام و رهن از قیمت کسر شده است⭕

♻️اندیشه بدونه شک بهترین منطقه برای سرمایه گذاری هست  شهری بدونه رکود و با بالاترین آمار خرید و فروش و خط مترو در این منطقه به زودی راه اندازی میشود و واقعا فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری شده است با قیمتی معقول خریدی با صدرصد سود قطعی داشته باشید ♻️

☎️مشاور امور ملکی شما :جعفری☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان اکازیون

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *