ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
90 متر / مغازه تجاری دائم / حاشیه اقدسیه
90 متر / مغازه تجاری دائم / حاشیه اقدسیه
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
7٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬888٬000 تومان
سند اداری
دارد
بنام خالق بی همتا
مغازه در حاشیه ای پر تردد با تنوع شغلی زیاد
ارتفاع سقف 5 متر
دهانه 4متر
امتیازات مستقل
دید بسیار خوب از دو طرف خیابان
قیمت زیر فی مناسب سرمایه گذاری
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مسکن رویال
مهربان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت