تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متر کلید نخورده بلوار فردوس روبه جنوب

90 متر کلید نخورده بلوار فردوس روبه جنوب

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1401
قیمت کل
9٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
بسم رب من ❤️

مهمان آفتاب ☀️

90 متر 2 خ
پارکینگ باکس ، انباری ، آسانسور ، بالکن
سالن پرده خور
خطی روبه جنوب
نما مشاعات تراورتن بسیار شیک
سالن بزرگ با قابلیت چیدمان های سلیقه ای

هردو خواب دارای کمد دیواری بزرگ و عمیق و ظرفیت قرارگیری تخت 2 نفره
سند در دست اقدام ( پایانکار دارد)
5 درصد بابت سند❌
اثر به یاد ماندنی سازنده خوشنام منطقه ⚜️

مالک فروشنده قبل عید ❇️
لوکیشن اعیانی * کوچه دنج و مشجر

ملک تخلیه کلید نزد اینجانب⚜️
❌اولویت با پرداختی نقد ❌
آریا محسنی هستم از املاک آرکان »
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین واملاک بزرگ ارکان