تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 مترسندشخصی نوساز کلید نخورده معاوضه با مسکن مهر

90 مترسندشخصی نوساز کلید نخورده معاوضه با مسکن مهر

1 سال پیش در پرند

متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
3٬399٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬766٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
معاوضه معاوضه معاوضه معاوضه معاوضه
معاوضه فقط با مسکن مهر پرند

90 متر
2 خواب استاندارد
3نبش
عکس واحد نیست

قابلیت رهن مستاجر تا 400 میلیون از ما
قابلیت دریافت وام تا 640 میلیون از ما

کارشناس تخصصی منطقه
دانیال
***********
***********
پاسخگویی شبانه روزی

فایل پیش فروش شخصی ساز موجود می باشد