تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متری / 2 خواب / ویو ابدی / جنت آباد /

90 متری / 2 خواب / ویو ابدی / جنت آباد /

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1398
قیمت کل
11٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬333٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
با سلام و ادب

❌ لوکس ترین واحد منطقه، تاپ لوکیشن ❌

✔90 متری / 2 خواب / اکازیون /

✔پدیده ای از نور و نقشه /

✔واحد سرتاسر پرده خور قدی ( ویو ابدی )

✔کم واحد / بهترین طبقه /

✔متریال تمام برند روز /

✔مشاعات عالی و بی نظیر /

✔مالک فروشنده واقعی ( 20 درصد زیر قیمت منطقه )

✔فقط خریداران که پرداختی نقد دارند تماس بگیرند

✔مشاورین دپارتمان بزرگ ( گالریا )

فرخی