تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متری شریعتی/دونبش/غرق نور/ در اول حسابی

90 متری شریعتی/دونبش/غرق نور/ در اول حسابی

2 هفته پیش در فرهنگیان (مشهد)

متراژ
90
ساخت
1392
قیمت کل
‏7,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,777,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⬅️✔واقع در بهترین لوکیشن قاسم اباد
⬅️✔دسترسی خیلی اسان به امکانات رفاهی
✳✔ملک دونبش
✳✔سال ساخت 92
✳✔فول امکانات
✳✔روبه آفتاب
✳✔غرق نور
■■■تخلیه■■■
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✳✳90متری--2خواب
✳✳طبقه 3 سوم
✳✳کف سرامیک
✳✳کابینت روکش چوب
✳✳گاز روکار
✳✳هود توکار
✳✳سرمایش کولر گازی و کولر آبی
✳✳گرمایش پکیج و رادیاتور
✳✳آسانسور
✳✳هر 2خواب روبه آفتاب
✳✳هر2خواب پنجره
✳✳هر2خواب کمد دیواری
✳✳سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
✳✳مبلغ250م جهت سند کسر میشود
✳✳قابلیت رهن کامل تا مبلغ 700
✳✳واحد تخلیه میباشد
✳✔کلید دفتر
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜مسکن طیبی⚜
✔✔با بیش از 35سال سابقه در قاسم آباد