ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90 متری صفر هر دو خواب نورگیر برند الهیه
90 متری صفر هر دو خواب نورگیر برند الهیه
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬444٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
_______اوقات بکام
_______ریوندی هستم مسکن پرند محمدیه 5
✅فروش یک واحد آپارتمان جذاب دو خواب
✅در بهترین موقعیت مکانی
✅هر دو خواب پنجره قدی کاملا افتابگیر
⭕قابلیت رهن تا 550 میلیون
✅مشاعات تمام سنگ فوق العاده قوی و درجه یک
✅دارای لابی و ورودی مجلل زیبا
✅آسانسور تا بام
⭕نصبیجات و متریال درجه یک بازار
✅تراس بزرگ قابل چیدمان
✅بدون پرتی و فوق العاده خوش نقشه پلان تفکیک
✅بهترین دسترسی ها به بازار محله و فروشگاه
__________________⚜️⚜️⚜️________________.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت