تائید
فروش مسکونیآپارتمان90 متری / نوساز / فول خوشگل

90 متری / نوساز / فول خوشگل

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
1٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬222٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
املاک پیمان

مشخصات واحد و پروژه :

⚜️ 90 متری ، کف سرامیک ، دوخواب

⚜️ کاغذ دیواری و نقاشی شده پذیرایی و اتاق ها

⚜️ هود ، سینک ، گاز آکبند

⚜️ شیرآلات و روشویی

⚜️ درب ضد سرقت و حفاظ اکاردئونی

⚜️مشاعات و پاگرد بسیار بزرگ

⚜️ 《 پارکینگ ، آسانسور ، انباری سندی 》

⚜️ نماسنگ و نوساز

⚜️ جنوبی ، غرق نور

⚜️ ط دوم بهترین طبقه ، 20 واحدی ، 5طبقه

⚜️ محوطه سازی قشنگ و درختکاری

⚜️ پروژه بنام و معتبر ، سازه عالی و مستحکم

⚜️ لوکیشن عالی برای سکونت و سرمایه گذاری

⚜️ مدارک کامل و آماده انتقال و استعلام

حس خوب خونه با بازدید کردن از آن

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

مشاور : پورعسگر

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

⭕️ موارد مشابه با بودجه و سلیقه شما هم موجود است .

⭕️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ⭕️

⭕️ملک شما را به قیمت خریداریم .⭕️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

ابوالفضل پورعسگر

آژانس املاک پیمان

هدف ما ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاری و خرید شماست