تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا900 متر داخل بافت فردوسیه شهریار

900 متر داخل بافت فردوسیه شهریار

1 سال پیش در شهریار

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬555٬000 تومان
متراژ زمین
900
بالکن
دارد
کد 345
————————————
استخر چهارفصل
سرایه داری
وسط شهر با دسترسی عالی
130 متر بنا
آب برق گاز تلفن
داخل بافت
پایانکار
———————————-
متراژهای مختلف در تمام نقاط شهریار و متناسب با سرمایه شما
برای فایل کردن املاک خود تماس بگیرید
خریدو فروش و تهاتر
باغ و باغچه
آپارتمان
زمین و ویلایی
سوله و سالن
حوزه فعالیت ما تمام نقاط شهریار می باشد
فایل های ما را با نام املاک مهستان شهریار جستجو کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های متنوع تماس بگیرید
جذب سرمایه گذار با سود بسیار عالی و تضمینی
—————————————