تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا900مترویلابنا 90متری کرج سهیلیه زعفرانیه اقبالیه

900مترویلابنا 90متری کرج سهیلیه زعفرانیه اقبالیه

2 سال پیش در کرج

متراژ
90
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬777٬000 تومان
متراژ زمین
900
بالکن
دارد
⚜️باسلام وخسته نباشید⚜️

✅متراژ کل900متر
✅متراژبنا90متربدون پرتی
✅زیر قیمت فروش فوری
✅برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
⚜️آدرس ملک: جاده سهیلیه بعداز شهرک زعفرانیه شهرک اقبالیه