تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر 2خواب +(15متر حیاط خلوت) فول

90متر 2خواب +(15متر حیاط خلوت) فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬666٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❌با مبلغ 90 متری ، 110 متری بخرید❌
❌مالک فروشنده با توجه به شرایط بازار ملک❌

90 متر
2 خواب
✅(( + 15 متر حیاط خلوت اختصاصی ))

فول امکانات

بازسازی شده

بدون ضعف

کوچه بن بست و بدون تردد

تا 900 میلیون رهن کامل میرود
وام مسکن تا سقف 960 میلیون دریافت میکند

جهت دریافت بازدید تماس بگیرید

مختاری
املاک بارمان