تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر 2خواب/ جنت اباد مرکزی/ مشاعات

90متر 2خواب/ جنت اباد مرکزی/ مشاعات

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1399
قیمت کل
14٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬888٬000 تومان
طبقه
5

از سازنده مطرح با رزومه ساخت بالا

90متر 2خواب
سالن پذیرایی سالن پرده خور بسیارخوش نقشه با قابلیت چیدمان تخت 2نفره
آشپزخانه استاندارد و تجهیز شده با بالکن قابل چیدمان
اتاق خوابها با قابلیت چیدمان تخت 2نفره

لابی لوکس و مبله/ لابی من 24 ساعته
تیم نگهبانی و تاسیساتی 24 ساعته

در تاپ لوکیشن منطقه
با بهترین دسترسیها به بزرگراهها(همت/باکری/آبشناسان/ستاری)و مراکز خرید و تفریح

آماده سکونت
قابلیت رهن تا مبلغ 1میلیارد و 500

(((2پارکینگ سندی )))

مالک فروشنده واقعی میباشد.
مبلغ و پرداختی قابل مذاکره میباشد.

بازدید==خرید

کسب اطلاع بیشتر و هماهنگی بازدید با شماره ذیل در تماس باشید:
مشاور شما: خانم کلاسی
***********
***********