تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر آپارتمان خوش نقشه ریحانی

90متر آپارتمان خوش نقشه ریحانی

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
14٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬777٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
◾◾◾ املاک بزرگ ماکان ◾◾◾
◾◾آدرس دفتر ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◾◾

◾90متر 2خواب طبقه دوم
◾طبقه سوم
◾خوش نقشه
◾نور عالی
◾ورودی از لابی
◾ملک دوکله
◾ساخت با بهترین مصالح

برای اطلاعات بیشتر و ارسال عکس واتساپ پیام دهید
مشاور امور ملکی خانم نادری