تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر دو خواب بر اصلی نوری موقعیت اداری

90متر دو خواب بر اصلی نوری موقعیت اداری

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬888٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
این معامله آغاز یک دوستی است ❤️

خرید از شما //تضمین سود از ما

مشخصات این واحد ✅

90متر ... تک خواب بزرگ قابلیت دو خواب داره
سه طبقه .... تک واحدی
طبقه اول ....

موقعیت ممتاز این آپارتمان در موقعیت عالی با دسترسی آسان مکان های مهم مانند ایستادگاه مترو ، اتوبوس، BRT, مراکز خرید و آموزشی و درمانی واقع شده است ....

امکانات این واحد ...
انباری سندی کف سرامیک کابینت MDF نورگیر فوق العاده عالی خوش نقشه

سند تک برگ مالک فروشنده واقعی
آماده تخلیه

قیمت باور نکردنی این واحد 3/500 متر 38میلیون

لوکیشن : سبحانی بر خیابان اصلی نوری

از بازدید تا دفتر خونه همرای شما هستیم ❤️

مشاور شما در املاک بزرگ متین
علیرضا عامل