تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر/دوخواب/خوش نقشه/ویو ابدی

90متر/دوخواب/خوش نقشه/ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1402
قیمت کل
15٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
174٬444٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
برای یک خرید خوب/متناسب با سلیقه و بودجه شما کنارتان هستیم.

90متر/دوخواب/خوش نقشه

5طبقه/2 واحدی

دو جهت نور مستقیم و آفتابگیر

بهترین لوکیشن منطقه

کوچه دنج و آرام

نوساز/کلید نخورده

قابل تهاتر

تخفیف عالی در صورت شرایط پرداختی خوب

جهت کسب اطلاعات بیشتر با خانم رنجبر در ارتباط باشید.