تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر / دوخواب /سالن پرده خور

90متر / دوخواب /سالن پرده خور

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1388
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬333٬000 تومان
طبقه
2
⚜️⚜️⚜️بنام خالق زیبایی ها⚜️⚜️⚜️

❌❌❌فروش فوری آپارتمان❌❌❌

✔️واحد90متری بسیار خوش نقشه✔️
✔️پلان مهندسی و بدون 1میلیمتر پرتی✔️
✔️2خواب استاندارد پرده خور ✔️
✔️سالن رو به جنوب پرده خور از کف✔️

سالن درحد 120متر

✅ لوکیشن بسیار دنج ،فرعی مشجر
✅دسترسی عالی به اشرفی،ستاری،نیایش،همت ✅
✅ساختمان بسیار آرام با همسایه های خوب ✅
✅دسترسی بی نظیر به مراکز خرید✅

⚜️نما و مشاعات بسیارتمیز ⚜️
⚜️تا اذان مغرب نیاز به هیچ لامپی ندارد⚜️
⚜️بدون مشابه در کل منطقه5⚜️
⚜️قیمت استثنایی ⚜️

فرصت بسیار محدود

مشاور وهمراه شما

مهربانی