تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر فول/ 20متر حیاط خلوت/سردارجنگل جنوب

90متر فول/ 20متر حیاط خلوت/سردارجنگل جنوب

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1391
قیمت کل
9٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬555٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان قیمت سرمایه گذاری بازدید آزاد
91متر
2خواب قابلیت
طبقه 1
امکانات
پارکینگ انباری آسانسور حیاط خلوت اختصاصی 20متری

فایل کاملا شخصی املاک تماس نگیرد
مالک فروشنده واقعی
متری 10ملیون زیر قیمت فایل های مشابه
سالن بسیار بزرگ قابلیت هرنوع چیدمان

نما ترکیبی
12ساله
خوش نقشه بدون پرتی

قابلیت رهن تا 1/000/000/000تومان
قابلیت دریافت وام تا 1/200/000/000تومان

فایل شخصی بازدید فقط با بنده
دسترسی به اتوبان های ستاری نیایش اشرفی وهمت
دسترسی به تمامی مراکز خرید رفاهی تفریحی

مشاورشما:میثم پیرگزی
دپارتمان بزرگ ماد