تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر / منطقه 2 / پونک / تک واحدی

90متر / منطقه 2 / پونک / تک واحدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1394
قیمت کل
11٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬888٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
◇فروش فوری
◇زیر قیمت
◇تک واحدی
.
✔️90 متر / خوش نقشه
✔️فول امکانات
✔️2خواب بزرگ
✔️4طبقه تک واحدی
***********