تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر/نوساز کلید نخورده /برج باغ/خرید طلایی 1402

90متر/نوساز کلید نخورده /برج باغ/خرید طلایی 1402

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1402
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
144٬444٬000 تومان
طبقه
2
◼◼◼◼املاک بزرگ ماکان◼◼◼◼
◼◼◼بزرگترین املاک منطقه◼◼◼

{عیدی امسالت رو از املاک بزرگ ماکان بگیر}
{خرید طلایی آخر سال 1402}

◼90متر
◼ 2خواب 1 خواب مستر
◼ کمد دیواری های بزرگ و وسیع
◼ آشپژخانه بزرگ و جادار
◼ سالن مربع و مناسب هر سلیقه ای
◼ پنجره های قدی/غرق نور/ نور جنوب و شمال/شرق/ غرب
◼ سالن اجتماعات
◼ لابی مبله شیک و مجلل و لابی من 24 ساعته
◼ لوکیشن دنج و مشجر
◼ نوساز کلید نخورده
◼ مناسب سرمایه گذاری
◼ قابلیت رهن تا 1400
◼ مالک 100 در صد فروشنده

{اسکندری همراه همیشگی شما تا پایان}
◼برای مشاهده فایلهای شخصی و گلچین به قیمت شده لطفا تماس حاصل فرمایید◼
◼کارشناس امور ملکی منطقه دروس/ شمس آباد/پاسداران/ بنی فاطمه:
◼◼◼مهندس اسکندری ◼◼◼