تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر2خواب شیخ بهایی شمالی حوالی امدادغربی

90متر2خواب شیخ بهایی شمالی حوالی امدادغربی

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1385
قیمت کل
15٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
172٬222٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️_________A K B A R I_________⚜️

⭐️بـهـتـریـن فـرعـی شـیـخ بـهـایـی شـمـالـی⭐️
⭐️حـوالـی امـدادغـربـی ⭐️
⭐️ویـو مـشـجـر⭐️
_________________________________________________________
✅90مـتـر

✅2خواب

✅سالن پرده خور رو به آفتاب

✅مشاعات و واحد بازسازی کامل

✅پارکینگ انباری آسانسور بالکن

✅ورودی از لابی

✅سند رسمی تک برگ آماده نقل و انتقال

⭐️عکسها کاملا واقعی هستند⭐️

⚜️ مـشـاور امـور مـلـکـی شـمـا در مـنـطـقـه ⚜️
⚜️_____________ اکــبــری ______________⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور اکبری دلتا 5