ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90مترتراورتن طبقه2پارکینگ سندی6واحدروبنماشهرک مریم
90مترتراورتن طبقه2پارکینگ سندی6واحدروبنماشهرک مریم
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬444٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
::::::::::::::::::::::::::::::::::⚜️مسکن پلاک ⚜️:::::::::::::::::::::::::::::::::
⛔️⛔️⛔️⛔️مناسب برای مشتری های خاص پسند⛔️⛔️⛔️⛔️
‼️کدفایل: 12608
⚡️90متر مثل نوساز
⚡️پذیرایی پرده خور
⚡️بدون مشرف
⚡️دوخواب
⚡️طبقه 2
⚡️روبه نما
⚡️نما رومی
⚡️پارکینگ اختصاصی
⚡️انباری اختصاصی
✅️تک بلوک
⚡️کلا 6 واحد
⚡️کناف کاری
⚡️نورپردازی
⚡️نقاشی
⚡️کف سرامیک 80در80
✅️فول و آماده اسکان
✅️✅️‼️500رهن
⛔️⛔️قابلیت معاوضه⛔️⛔️
♦️هر سوالی داری یادت نره ازم بپرسی⁉️
⚜️مشاور شما:خانم حقیقی
،⚡️⚡️خرید آپارتمان با حداقل نقدینگی ⚡⚡،
.......❗❗⭐ _مسکن پلاک هیچ شعبه ایی ندارد_ ⭐❗❗.......
⚡فاز یک اندیشه بلوار دنیامالی بین شقایق 14و15 پلاک27 ⚡
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :
*
واقعی بودن قیمت نسبت به بازار
صحت توضیحات :