تائید
فروش مسکونیآپارتمان90مترکلیداول در کیانمهر در شهرک ابریشم

90مترکلیداول در کیانمهر در شهرک ابریشم

1 سال پیش در کرج

متراژ
90
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬111٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✳️قابل رهن تا 250میلیون که مبلغ رهن از قیمت درج شده کسر میگردد
✳️وصل به اگو شهری
✳️نگهبانی 24ساعته
✳️محوطه سازی و فضای سبز
✳️دسترسی آسان به امکانات خدماتی و آموزشی و رفاهی از جمله هایپر مرغ گوشت میوه تره بار درمانگاه داروخانه تاکسی اتوبوس نانوایی مدارس و…
✳️مشاور شما:خالقی