ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90متری فاز صفر/2خواب/اقساط/پرند
90متری فاز صفر/2خواب/اقساط/پرند
1 سال پیش در پرند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬666٬000 تومان
طبقه
1
آپارتمان های 90متری فاز صفر
پارکینگ مسقف/انباری /آساسنور
تحویلی های 1405
پروژه های خوش نقشه و بنام پرند در فاز صفر
دسترسی به مترو و دانشگاه آزاد
برای بازدید ،و مشاوره تخصصی در شهر پرند فقط تماس بگیرید .
پاسخگویی 24ساعته ،حتی در ایام تعطیل !!!
(از 9 شب به بعد :پیامک بگذارید خودم تماس میگیرم)
برای دیدن رضایت های مشتری ها ،و دریافت اطلاعات حقوقی و کاربردی ملکی اینستاگرام ما mehrnia_amlak را دنبال کنید.
مشاوره ملکی و حقوقی شما در شهر پرند:مهرنیا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت