تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر / شهرک نفت/ فول

91 متر / شهرک نفت/ فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1398
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬362٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
با سلام
91 متر سالن پرده خور
سیمون بولیوار خ البرز