تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر / فروشی/چهار باغ

91 متر / فروشی/چهار باغ

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1397
قیمت کل
11٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬923٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⬅️ واحد دوخوابه
⬅️ سالن مربع بزرگ
⬅️ دو خواب بزرگ
⬅️ نورگیر از شمال و جنوب
⬅️ پارکینگ همکف
⬅️ انباری 5 متری
⬅️ بهترین کوچه چهار باغ شرقی
⬅️ نما و مشاعات بسیار تمیز
⬅️ بدون یک ریال هزینه
⬅️ مالک فروشنده واقعی

⬅️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⬅️ واحد های مشابه هم موجود می باشد هم جنت مرکز هم جنت جنوب

مشاور شما قربانپور

املاک بزرگ پلاک شعبه کاشانی